Het is vandaag:
 
Agenda cursus 2019-2020

Datumlijst 2019-2020

(aanvullingen en/of wijzigingen kunnen volgen)

* betekent dat de activiteit in de voorgaande week wordt gehouden, de exacte dag is nog niet bekend.

Oktober 2019

1-10

Klas 4: HPG-voorlichting (les 8/9)

1-10

Deadline ouders: project motivatiebrief bespreken

1-10

Klas 3,5,6: deadline LOB-projecten (ELO)

1-10

Klas 6: deadline aanmelden SKW

1-10

Klas 6: deadline aanmelden Talent Focus

2-10

13.00

-

16.00

Klas 3/4/5/6: training debatteam

3-10

19.00

Ouders klas 1: bespreking IST

4-10

Klas 5: voorlichting Rome en Griekenlandreis + inschrijving via Magister

8-10

08.15

-

12.50

Ontwikkelochtend: leerlingen vrij t/m 5e uur

8-10

19.30

-

22.00

Lezing Nederlands Klassiek Verbond in de collegezaal

11-10

Klas 1: eersteklasfeest

12-10*

Klas 5: keuze speeddaten doorgeven (LOB-dag)

14-10

t/m

18-10

Herfstvakantie

21-10

Klas 1 t/m 3 huiswerkvrij

21-10

Klas 3: deadline inleveren snuffelstagecontract bij mentor

21-10

Studiemiddag (leerlingen vanaf 5e uur vrij)

22-10

Klas 4: deadline aanmelden Markenhage

22-10

t/m

28-10

Toetsweek: OB en BB

28-10

t/m

1-11

Activiteitenweek (programma volgt t.z.t.)

November 2019

4-11

Leerlingbesprekingen (geen verkort rooster)

4-11

Klas 6: SKW1

5-11

Leerlingbesprekingen (geen verkort rooster)

5-11

Centrale Voorlichting groep 8-leerlingen (VO-Breda)

6-11

t/m

15-11

Beverwedstrijd

6-11

Leerlingbesprekingen (geen verkort rooster)

6-11

Centrale Voorlichting groep 8-leerlingen (VO-Breda)

7-11

Leerlingbesprekingen (geen verkort rooster)

8-11

Leerlingbesprekingen (geen verkort rooster)

8-11

Uitreiking talencertificaten Cambridge CAE/CPE, Goethe Deutsch, Delf, DELE Spaans

9-11*

Terugkoppeling Pecha Kucha

11-11

Klas 5/6: deadline motivatiebrief naar decaan

11-11

Klas 6: deadline opgeven SKW2

13-11

Ontwikkeldag personeel (leerlingen vrij)

13-11

Spreekavond mentoren

14-11

Spreekavond mentoren

15-11

Uitreiking certificaten Cambridge FCE

15-11

Klas 6: SKW2

15-11

NK-dabatteren

16-11*

Klas 3: terugkoppeling Pecha Kucha

16-11

Ouderavond mentoren (op uitnodiging klas 1 t/m 6)

19-11

13.00

Klas 6: uiterlijk aanmelden herkansing

19-11

20.00

-

22.00

Lezing Nederlands Klassiek Verbond (collegezaal)

20-11

Klas 5/6: project Motivatiebrief bespreken met Professional

22-11

Klas 3: deadline opgeven proeflessen

22-11

Klas 4: informatiemiddag vervolgstudies (Markenhage)

23-11*

Klas 3: terugkoppeling Pecha Kucha

25-11

Klas 6: PWS inleveren (1e versie)

27-11

Klas 6: herkansing

28-11

Alg. Ledenvergadering Oudervereniging

28-11

Klas 6: herkansing

29-11

Klas 1: Sinterklaas

29-11

Leerlingendag (HPG)

December 2019

1-12

Klas 5: deadline mailen motivatiebrief iz project Meelopen met Professional

1-12

Klas 4/5/6: deadline aanmelden ULC/Rechtbank

2-12

t/m

6-12

Klas 3: proeflessen

2-12

t/m

4-12

Schoolfotograaf

6-12

1e en 2e uur lesvrij

6-12

14.30

Klas 5 (6) Frans: toneelvoorstelling

7-12*

Klas 4/5/6: maatwerk Rechten

9-12

t/m

13-12

Klas 3: proeflessen

10-12

Klas 4/5/6: bezoek rechtbank

11-12

Vergadering MR

12-12

Klas 4/5/6: bezoek rechtbank

14-12*

Klas 4/5/6: maatwerk Rechten

16-12

Klas 6: PWS inleveren definitieve versie

20-12

Kerstviering + uitreiken rapport (geen les)

20-12

Klas 3: informatiebrochure vakken Tweede Fase

23-12

t/m

3-1

Kerstvakantie

Januari 2020

6-1

Klas 1 t/m 3: huiswerkvrij

6-1

Klas 3: inleveren Qompas Loopbaandossier (mentor)

10-1

Ontwikkelmiddag (leerlingen vrij vanaf 5e uur)

13-1

t/m

22-1

Toetsweek klas 6

13-1

t/m

17-1

Toetsweek klas 1 t/m 5

14-1

20.00

-

22.00

Lezing Nederlands Klassiek Verbond (collegezaal)

15-1

Klas 6: deadline aanmelden Studielink (decentrale selectie studieles)

19-1

15.00

Klas 4/5/6: toneel “De tolk van Java”

20-1

Halfjaarlijkse roosterwijziging

20-1

Klas 3: vakdocent voert voorlopig advies in (start)

20-1

Klas 6: Duits kijk/luistertoets

21-1

Klas 6: Engels kijk/luistertoets

22-1

Klas 5: deadline aanmelden SKW

22-1

Klas 5: start Businessplancompetities

22-1

Klas 6: Frans kijk/luistertoets

23-1

Biologie olympiade

24-1

Scheikunde olympiade

25-1

Klas 3: vakdocent voert voorlopig advies in

25-1*

Klas 3: voorlichting door klas 5

27-1

Aardrijkskunde olympiade

27-1

t/m

31-1

Klas 4: uitleg LOB-programma

29-1

19.30

-

22.00

Ouderavond klas 3 (profielen)

29-1

Wiskunde olympiade

30-1

Ontwikkeldag (leerlingen vrij)

31-1

Klas 1: leerlingbespreking (verkort rooster)

31-1

Natuurkunde olympiade

31-1

Mailing ouders inzake project Speeddaten

Februari 2020

1-2*

Klas 3: vakdocent voert voorlopig advies in)

1-2*

Klas 4: deadline aanmelden Junior Med School

3-2

Informatie- en pasmiddag skireis

3-2

Klas 2 leerlingbesprekingen (verkort rooster)

3-2

Klas 3: deadline invoeren voorlopig advies

3-2

Klas 3: inleveren voorlopig profielkeuzeformlier (decaan)

3-2

Klas 5: SKW1

4-2

Informatieavond ouders skireis

4-2

Klas 3 leerlingbesprekingen (verkort rooster)

5-2

Klas 4 leerlingbesprekingen (verkort rooster)

5-2

Klas 6: presentatie PWS/klas 5: aanwezig

6-2

13.00

Klas 6: aanmelden herkansing

6-2

Klas 5: leerlingbesprekingen (verkort rooster)

6-2

Klas 6: presentatie PWS/klas 5: aanwezig

7-2

Debat Op Weg naar het Lagerhuis

7-2

Klas 6: leerlingbesprekingen (verkort rooster)

8-2

10.00

-

15.00

Open Dag

9-2

15.00

Klas 4/5/6: toneel “Tonio”

10-2

t/m

14-2

Klas 4: buitenlandse reizen

10-2

Klas 3: voorlopig advies zichtbaar in Magister

10-2

Klas 5: deadline aanmelden tussenjaarplan en SKW2

10-2

23.59

Ouders 2 t/m 6: deadline aanmelden ouderavonden

11-2

20.00

-

22.00

Lezing Nederlands Klassiek Verbond (collegezaal)

12-2

t/m

13-2

Klas 6: herkansingen (geen les)

14-2

Night of Arts

14-2

Klas 5: SKW2 (EUR)

15-2*

Klas 3: profielkeuzegesprekken

18-2

Spreekavond alle vakdocenten

18-2

Studieochtend en ontwikkelmiddag (leerlingen vrij)

19-2

Klas 5: tussenjaarplan

19-2

Proeflessenmiddag groep 8

20-2

Spreekavond alle vakdocenten

21-2

Deadline ouders: aanmelden Speeddaten

22-2*

Klas 3: Profielkeuzegesprekken

24-2

t/m

28-2

Skireis

24-2

t/m

28-2

Voorjaarsvakantie

Maart 2020

1-3

t/m

6-3

MEP in Etten-Leur

7-3*

Klas 3: profielkeuzegesprekken

7-3

Klas 4: ELO open voor speeddaten

10-3

Aanmelden nieuwe leerlingen met achternaam A t/m K

11-3

Aanmelden nieuwe leerlingen met achternaam L t/m Z

11-3

20.30

Klas 4/5/6: toneel “Hoe ik talent voor het leven kreeg”

12-3

Vergadering MR

13-3

Ontwikkeldag (leerlingen vrij)

14-3*

Klas 3: profielkeuzegesprekken

16-3

t/m

20-3

Toetsweek OB

16-3

t/m

24-3

Toetsweek BB:

Klas 4 t/m 23-3

Klas 5/6 t/m 24-3

17-3

20.00

-

22.00

Lezing Nederlands Klassiek Verbond (collegezaal)

18-3

DELF schriftelijk examen B1/B2

18-3

Loting (VO-Breda)

19-3

Klas 1 en 2: Kangoeroewedstrijd

21-3

DELF mondeling examen B1 en B2

23-3

Activiteitenweek (2):

Klas 1: JDT

Klas 2: Xanten

Klas 4/5/6: toetsweek

Klas 4 Beekse Bergen

24-3

Klas 1: JDT

Klas 2: Xanten

Klas 4: ACVA

Klas 5/6: toetsweek

Klas 6: PSE Natuurkunde

25-3

Klas 4: ACVA

25-3

t/m

27-3

Klas 1: York

25-3

Klas 5: ACVA

25-3

Klas 6: PSE Natuurkunde

26-3

Klas 4: ACVA

26-3

Klas 1: York

26-3

Klas 5: ACVA

26-3

Klas 3: Pugna

26-3

Ontvangst nieuwe leerlingen

27-3

Klas 4: ACVA

27-3

Klas 1: York

27-3

Klas 5: ACVA

27-3

Klas 6 Geschiedenis: Rijksmuseum

29-3

15.00

Klas 4/5/6: toneel “Zolang er leven is (Hendrik Groen)”

30-3

Leerlingbesprekingen (klas 1 t/m 5 mentor)

31-3

Leerlingbesprekingen (klas 1 t/m 5 mentor)

April 2020

1-4

Leerlingbesprekingen (klas 1 t/m 5 mentor)

1-4

Honoursdag zuid (HPG)

1-4

Klas 4: deadline Speeddaten

1-4

Ontwikkelochtend (lesvrij)

2-4

Leerlingbesprekingen (klas 1 t/m 5 mentor)

2-4

13.00

Aanmelden herkansingen klas 6

3-4

Leerlingbesprekingen (klas 1 t/m 5 mentor)

3-4

Klas 6: laatste lesdag

4-4*

Klas 3: Vervolg profielkeuzegesprekken

6-4

Klas 6: Herkansingen

6-4

Klas 3: Definitief advies

6-4

Klas 3: Definitieve profielkeuze

6-4

t/m

10-4

Reis Valencia leerlingen Spaans

7-4

Klas 6: herkansingen

7-4

20.30

Klas 4/5/6: toneel “Wees onzichtbaar”

8-4

t/m

16-4

Klas 6: start examentrainingen

8-4

Spreekavond mentor

9-4

Spreekavond mentor

10-4

Laatste les LO in de gymzaal

11-4*

Klas 1 t/m 6: ouderavond op uitnodiging mentoren

11-4*

Klas 3: Vervolg profielkeuzegesprekken

13-4

2e Paasdag

14-4

Vergadering MR

15-4

Klas 6: Plaatsing Studielink (decentrale selectie)

16-4

14.00

Klas 6: Akkoordverklaring

16-4

Klas 6: Opgeven studiekeuze

17-4

Klas 3: Profielkeuzebrief mee naar huis

17-4

Klas 6: Stunt, start kleine pauze

17-4

Voorronden schoolhockeytoernooi

18-4*

Klas 3: Vervolg profielkeuzegesprekken

20-4

t/m

1-5

Meivakantie

Mei 2020

1-5

Klas 6: Deadline aanmelden Studielink (reguliere opleidingen)

5-5

Bevrijdingsdag (vrij)

6-5

Klas 5: inhaal (VT/SE) + herkansing SE

7-5

Klas 5: inhaal (VT/SE) + herkansing SE (reserve)

7-5

Ontwikkelmiddag (leerlingen vrij vanaf 6e uur)

8-5

Centraal Examen: Grieks, wiskunde A/B/C

8-5

Klas 3: deadline verzoek tot wijziging PKZ

11-5

Centraal Examen: aardrijkskunde en Nederlands

12-5

Centraal Examen: geschiedenis en natuurkunde

13-5

t/m

15-5

Klas 5: Parijsreis

13-5

Centraal Examen: Duits en tekenen

13-5

19.30

-

22.00

Klas 4: Project speeddaten met een Professional

14-5

Centraal Examen: biologie

15-5

Centraal Examen: filosofie, Engels

18-5

Centraal Examen: Latijn, economie

19-5

Bericht toelating naar basisscholen

19-5

Centraal Examen: muziek en scheikunde

20-5

Bericht toelating naar ouders/leerlingen groep 8

20-5

Centraal Examen: Frans

20-5

Klas 1 t/m 5: sportdag

21-5

t/m

22-5

Hemelvaartvakantie

25-5

Vergadering MR

29-5

Finaleronde schoolhockeytoernooi

30-5*

Klas 5: herkansingen (2 dagen na CE)

Juni 2020

1-6

2e Pinksterdag

3-6

DELF schriftelijk examen B1/B2

3-6

Afsluitingsdag (HPG)

6-6

DELF mondeling examen B1/B2

8-6

Mondelinge examens Cambridge

9-6

Klas 3: examen FCE B2 First

9-6

Klas 6: Jong & Klassiek (afscheidsconcert)

10-6

Klas 5: examen CAE C1 Advanced

10-6

Uitslag Centraal Examen 1e tijdvak

10-6

12.00

Examenvergadering

10-6

13.30

-

14.00

Bellen gezakte leerlingen

10-6

14.00

-

15.45

Gesprekken met herkansers op school

10-6

16.00

Geslaagden op school

11-6

Gesprekken gezakte leerlingen

11-6

Vergadering Oudervereniging

12-6

12.00

Klas 6: aanmelden Centraal Examen 2e tijdvak

12-6

Klas 5: Examen CPE C2 Proficiency

15-6

t/m

18-6

Start examens 2e tijdvak

17-6

t/m

25-6

Klas 4 en 5: toetsweek

20-6*

Klas 3: gesprekken n.a.v. extra keuzevak

22-6

t/m

26-6

Klas 1 t/m3: toetsweek

26-6

Klas 4,5: inhaalmoment VT

26-6

Uitslag Centrale Examens 2e tijdvak

27-6*

Kennismaking nieuwe brugklassers

29-6

08.30

Klas 1,2,3: inhalen toetsen

29/6

13.00

Klas 4,5: invoeren cijfers

29/6

14.00

Klas 4,5: inzage toetsen

29-6

20.00

Klas 4,5: deadline aanmelden herkansing

30/6

Klas 1,2,3: Activiteitendag

Juli 2020

1-7

08.30

Klas 1,2,3: invoeren cijfers

1-7

09.00

Klas 1,2,3: bespreken toetsen volgens schema

2/7

Klas 4,5: inhalen/herkansen SE’s

2/7

09.00

Klas 1,3: voorvergadering

2/7

11.00

Klas 2: voorvergadering

2/7

13.00

-

16.00

Klas 3: overgangsvergadering

3/7

Klas 4,5: inhalen/herkansen SE’s

3-7

09.00

-

10.30

Klas 1: overgangsvergadering

3/7

11.00

-

13.00

Klas 2: overgangsvergadering

3-7

19.30

Diploma-uitreiking

4-7*

Klas 1 en 2 Efteling

4-7*

Klas 3: e-mail inzake verzoek wijziging PKZ

6-7

09.00

Klas 4,5: inleveren cijfers

6-7

10.00

-

11.30

Klas 4,5: voorvergadering

6-7

13.00

-

15.00

Klas 4: overgangsvergadering

6-7

15.00

-

17.00

Klas 5: overgangsvergadering

7-7

Klas 4,5: op afspraak spreekuur JLC (doublanten)

8-7

11.00

-

12.00

Klas 1 t/m 5: revisievergadering

8-7

t/m

15-7

Romereis 1

8-7

19.00

Promotie klas 1

8-7

21.00

Promotie klas 3

9-7

19.00

Promotie klas 2

9-7

21.00

Promotie klas 4 en 5

10-7

Slotvergadering

11-7*

Klas 4 en 5: gesprekken zittenblijvers

13-7

t/m

22-8

Zomervakantie

Augustus 2020

21-8

t/m

28-8

Romereis 2 + Griekenlandreis

             

TOETSWEKEN:

22-10

t/m

28-10

Toetsweek: klas 1 t/m 6

27-11

t/m

28-11

Klas 6: herkansingen

13-1

t/m

17-1

Toetsweek: klas 1 t/m 5

13-1

t/m

22-1

Toetsweek: klas 6

12-2

t/m

13-2

Klas 6: herkansingen

16-3

t/m

20-3

Toetsweek: klas 1 t/m 4

16-3

t/m

24-3

Toetsweek: klas 5 en 6

6-4

t/m

7-4

Klas 6: herkansingen

17-6

t/m

25-6

Toetsweek klas 4 en 5

22-6

t/m

26-6

Toetsweek klas 1 t/m 3

VAKANTIES 2019-2020:

14-10

t/m

18-10

Herfstvakantie

23-12

t/m

3-1

Kerstvakantie

24-2

t/m

28-2

Voorjaarsvakantie

13-4

2e Paasdag

20-4

t/m

1-5

Meivakantie

5-5

Bevrijdingsdag

21-5

t/m

22-5

Hemelvaartsvakantie

1-6

2e Pinksterdag

13-7

t/m

21-8

Zomervakantie